Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
alexx
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2010
Offline
#
3560
27.07.2011, 20:57
Maccabi strzeliło na 2-1. W sumie to nawet jeśli bylibyśmy rozstawieni nie wiem czy będzie się z czego podniecać.Wśród drużyn nierozstawionych mogą być równie trudni przeciwnicy
alexx
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do alexx
Znajdź inne posty napisane przez alexx