Temat
:
Robert Maaskant byłym trenerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
przem
Senior Member
Od: 11.2010
Offline
#
4170
27.07.2011, 20:43
Możemy zagrać Diazem i Paljiciem na raz - w końcu Dragan przychodził jako lewoskrzydłowy, zdarzało nam się grywać Junior+Piotrek Brożek. Takie ustawienie powinno znacznie poprawić defensywę na lewym skrzydle.
przem
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do przem
Znajdź inne posty napisane przez przem