Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Chimek12
Member
Od: 07.2011
Offline
#
3535
27.07.2011, 18:55
TommyTSW
napisał(a):
Tym posunięciem to chyba nie liczą na awans
http://www.transfermarkt.de/de/msv-d...igen_68638.htm
Ten zawodnik i tak w rewanżu by nie zagrał, bo miał już 2 żółte kartki na koncie. Zresztą tak, jak Iliev u nas.
Tutaj masz potwierdzenie:
http://www.uefa.com/uefachampionslea...578/index.html
Chimek12
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Chimek12
Znajdź inne posty napisane przez Chimek12