|
Jak Wisełka przegrywa - źle, jak wygrywa - jeszcze gorzej... Ludzie! To że nasze chłopaki wczoraj nie grały na najwyższym poziomie, to wcale nie znaczy, że trzeba po nich nawalać jak nie wiem. Najważniejsze jest to, że mamy pokaźną zaliczkę ugraną na trudnym terenie. Trochę optymizmu! Pozdrawiam
|