Wyświetl pojedynczy post
delukas96
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3533
Stary 27.07.2011, 18:27
Jak Wisełka przegrywa - źle, jak wygrywa - jeszcze gorzej... Ludzie! To że nasze chłopaki wczoraj nie grały na najwyższym poziomie, to wcale nie znaczy, że trzeba po nich nawalać jak nie wiem. Najważniejsze jest to, że mamy pokaźną zaliczkę ugraną na trudnym terenie. Trochę optymizmu! Pozdrawiam
Odpowiedz cytując