Temat
:
[1 kolejka] Widzew - Wisła 30.07.2011 godz. 18:00 czyli rusza liga !!!
Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
Od: 04.2008
Offline
#
59
27.07.2011, 18:26
Powiedzmy sobie szczerze - mamy teraz praktycznie dwie równorzędne jedenastki z pewnymi wyjątkami typu indywidualność Meliksona - więc szczerze, pół składu można wymienić, szczególnie w ofensywie a i tak myśle, że wygramy.
HEDu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do HEDu
Znajdź inne posty napisane przez HEDu