Temat
:
[1 kolejka] Widzew - Wisła 30.07.2011 godz. 18:00 czyli rusza liga !!!
Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
Od: 07.2006
Offline
#
11
27.07.2011, 18:24
misiek088
napisał(a):
Mój skład na Widzew: Jovanić - Lamey - Chavez - Jaliens - Diaz -- Kirm - Jirsak - Wilk - Garguła - Illiev (Paljić) --- Biton !
PS. Wkońcu mamy szeroką kadre, każdy dobry
za Kirma- Nunzez a za Jirsaka ktokolwiek.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 27.07.2011 o godz. 18:26.
AYALA
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AYALA
Znajdź inne posty napisane przez AYALA