Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1543
Stary 27.07.2011, 18:01
sessegnon napisał(a):Wyświetl post
Tak to z Turkami jest.Żądają nie wiadomo jakich kwot za transmisje...

Jak kogoś to interesuje to mecz będzie tutaj:
http://www.trt.net.tr/Canli/canli.aspx?kanal=TV1&slv=0

Może jutro pojawią się jeszcze jakieś linki na soccer-live.
A ja pamietam jak mecze z Turcji byly transmitowane w pucharach. Polsat to są szmaty - tak jak z naszym meczem: raz jest w otwartej, potem znowu nie, a jednak potem tak. W poniedzialek Legia miala byc pokazana tylko, ze nie na otwartym kanale bo za pozno na zmiane ramowki, teraz znowy nie pokażą - robią z gęby cholewe.

Cytat:
"Oczekiwania finansowe Turków były zdecydowanie zbyt duże. Za cenę, którą nam podyktowano, moglibyśmy pokazać kilka innych meczów. Dlatego zrezygnowaliśmy z dalszych rozmów" - powiedział Paweł Wójcik, zastępca szefa Polsatu Sport, Mariana Kmity.
tak, pokażcie kilka meczów ligi ukraińskiej czy rosyjskiej, które każdy ma w dupie
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując