sessegnon napisał(a):

A ja pamietam jak mecze z Turcji byly transmitowane w pucharach. Polsat to są szmaty - tak jak z naszym meczem: raz jest w otwartej, potem znowu nie, a jednak potem tak. W poniedzialek Legia miala byc pokazana tylko, ze nie na otwartym kanale bo za pozno na zmiane ramowki, teraz znowy nie pokażą - robią z gęby cholewe.
Cytat:
|
"Oczekiwania finansowe Turków były zdecydowanie zbyt duże. Za cenę, którą nam podyktowano, moglibyśmy pokazać kilka innych meczów. Dlatego zrezygnowaliśmy z dalszych rozmów" - powiedział Paweł Wójcik, zastępca szefa Polsatu Sport, Mariana Kmity.
|
tak, pokażcie kilka meczów ligi ukraińskiej czy rosyjskiej, które każdy ma w dupie