Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 27.07.2011, 17:58
misiek088 napisał(a):Wyświetl post
Garguła dobrze wygląda ! Wstawiłbym go za melexa - niech odpoczywa chłopina
a zamiast Genkova wstawiłbym Bitona - potem wszedłby za niego w drugiej połówce Boguś
Kiro niech sie ogrywa po kontuzji, jirsaka dałbym za Sobola żeby odpoczął przed rewanżem z Litexem
Jezeli chodzi o Meliksona to popieram w 100%
Odpowiedz cytując