Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Luu...
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: co? kto? ja!?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5512
Stary 27.07.2011, 17:41
Voin napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie, kolega i jego ojciec chcą ze mną pójść na mecz, wystarczy że podam w kasie ich imie, nazwisko i pesel?Bo ostatnio jak komuś kupowałem to wystarczyło, teraz nie wiem jak jest.
tak, wystarczy że podasz dane
Ostatnio edytowane przez Luu... : 27.07.2011 o godz. 17:45.
"A ja myślałem, że to śmieci,
Że to gówno z nieba leci..."
Odpowiedz cytując