Wyświetl pojedynczy post
Tenzen
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3521
Stary 27.07.2011, 16:48
Oczywiście, że mieliśmy szczęście, takie są po prostu fakty. Dwie poprzeczki, nie uznana bramka i karny dla Litexu, masa nie wykorzystanych okazji z 12m po wejściu w naszą obronę jak w masło.

Nie chodzi o narzekanie tylko tylko uczciwie mówiąc tak właśnie było. Nie można o tym zapomnieć i myśleć, że Litex nie ma szans strzelić dwóch bramek na R22. Nie z takimi jak Litex przegrywaliśmy u siebie 0:2.

Choć no taka była taktyka i sprawdziła się. Nie mieliśmy wielu dobrych kontr bo obrońcy i defensywni pomocnicy byli przywiązaniu do obrony.

Diaz ma tydzień by sobie przeanalizować zgranie z nową linią obrony - powinno być trochę lepiej do następnego meczu.

To co cieszy to też Nunez - pokazał się kilka razy z bardzo dobrej strony.
Odpowiedz cytując