Wyświetl pojedynczy post
zidanemarcin
Senior Member
 
 
Od: 11.2008
Skąd: Bystra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6546
Stary 27.07.2011, 16:37
Jakim cudem ? Po prostu decydował o tym ranking UEFA. A, że Grecy i Norwegowie ciułają w nim systematycznie punkty to są tak wysoko.

http://www.fifa.com/worldfootball/ra...27275&rank=206

Odpowiedz cytując