Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3517
Stary 27.07.2011, 16:17
DObra po przeczytaniu komentarzy nasuwają się wnioski takie, w sumie bardzo ciekawe:
1. bramka Lameya nie powinna paść, bo Sobolewski jak zagrywał to nie patrzył gdzie podaje... Pewnie chciał podawać do naszego bramkarza, tylko mu zeszła... Jeszcze do tego był EWIDENTNY!!! Spalony!!
2. mielismy kupe szczęscia... karny, bramka dla litexu setki sytuacji sam na sam itd. - napewno nie mieliśmy podobnych... kupa farta!
3. ocenialiśmy szanse 50/50 wiec dwumecz wyrównany można było sie spodziewać, że dwie wyrównane drużyny i bedzie cieżko, ale to nic!! powinniśmy ich zmieść z boiska... No bo jak? Było 50/50!!
4. Jak przegrywaliśmy z Lewatywą, to nikt nie pisał, że Levadia miała szczęscię. Nagle zwycięstwa Wisły tłumaczone są jako szczęśliwe. No tak... bo jak można wytłumaczyć wynik meczu, w który był 50/50? Tylko szczęśliwie! Z Schalke i Parmą wygraliśmy pewnie na luzie, bez stresssu.
5. A ta bramka nieuznana!! Jak można odgwizdać takie faule? W polu karnym nie gwiżdze się fauli! Jak piłkarz trzyma obrońce od początku potem się na nim kładzie uniemożliwiając skuteczną interwencję to nie można gwizdnąć!! Za to można, w środku pola, jak Diaz biegnie bark w bark z piłkarzem obydwoje się trzymają, ale tamten się kładzie!! Wtedy jest faul, a nie jakieś powalenie obrońcy!
6. Nawiązując do punktu 5. w polu karnym fauli się nie gwiżdze! Jaki tam karny na Ilievie? na 2.0 i można powiedzieć po meczu? Nie no! Pewnie mamy szczęście, że tego nie gwizdnął! Chwała Bogu, bo co by było? Malkontenci nie mieli by na co narzekać! Ufff!

Edit:7 - Zapomniałbym! A Gra? ....a mać! co to było? Defensywa? Kto tak gra? Kto tak wygrywa? Jaki normalny klub na wyjazd jedzie na południe Europy do mistrza Bułgarii i gra defensywe?
Żaden! Lewadia by przyjechała to by Wiśle pokazała, jak gra się z ogórami z Bułgarii!! Siadła by na nich 3 no-look passy podcinka w róg i pozamiatane!

Dziwni ci kibole... Sami jacyś tacy niezadowoleni...

Ostatnio edytowane przez palikot : 27.07.2011 o godz. 16:31.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując