|
Straszna bieda. Nie powinieneś był tego tutaj zamieszczać, bo jedyne, co może Cię spotkać, to zmieszanie z błotem. A swoją drogą, jak na osobę, która piszę artykuły czy też pseudo felietony, to używasz bardzo ubogiego języka.
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..
We were the Kings and Queens of promise... !
|