Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 27.07.2011, 15:47
Przeczytalem pierwsze zdanie tego pseudo-artykuliku i na tym skonczylem. Pisze to jakis dzieciak bez pojecia czy jakiejkolwiek wiedzy nt Wisly czy sytuacji w Wisle. Koniec...

Dno

Wisle sie pisze z wielkiej litery