Temat
:
artykuł o wiśle
Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
Od: 11.2002
Offline
#
4
27.07.2011, 15:47
Przeczytalem pierwsze zdanie tego pseudo-artykuliku i na tym skonczylem. Pisze to jakis dzieciak bez pojecia czy jakiejkolwiek wiedzy nt Wisly czy sytuacji w Wisle. Koniec...
Dno
Wisle sie pisze z wielkiej litery
mic
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mic
Znajdź inne posty napisane przez mic