Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 27.07.2011, 15:45
virus_nh napisał(a):Wyświetl post
Fakt, masz całkowitą rację wiadomo, że trzeba dmuchać i chuchać na nasze gwiazdy
Mam nadzieję, że to nie ironia i rozumiesz rangę spotkania. Po nim niech sobie RM wystawia ten sam skład codziennie, ale do tego czasu trzeba zrobić wszystko, by się nie osłabić.

@Virus_nh: Uff
Ostatnio edytowane przez filemon : 27.07.2011 o godz. 17:17.
Odpowiedz cytując