virus_nh napisał(a):

Fakt, masz całkowitą rację wiadomo, że trzeba dmuchać i chuchać na nasze gwiazdy
|
Mam nadzieję, że to nie ironia i rozumiesz rangę spotkania. Po nim niech sobie RM wystawia ten sam skład codziennie, ale do tego czasu trzeba zrobić wszystko, by się nie osłabić.
@Virus_nh: Uff
