Wyświetl pojedynczy post
Emenems81
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1541
Stary 27.07.2011, 15:39
albert02 napisał(a):Wyświetl post
Stac ich, z tym ze my mamy jeden wielki atut - R22. Co do rywali w nastepnej rundzie to chcialbym trafic na Maccabi. Wedlug mnie najslabszy z rywali




Chyba nie myslales, ze Polsat pusci dwa mecze na otwartym kanale w jeden dzien?

Proponuje czytać ze zrozumieniem, miała być transmisja w polsat sport, nie będzie w ogóle
Odpowiedz cytując