albert02 napisał(a):

Stac ich, z tym ze my mamy jeden wielki atut - R22. Co do rywali w nastepnej rundzie to chcialbym trafic na Maccabi. Wedlug mnie najslabszy z rywali
Chyba nie myslales, ze Polsat pusci dwa mecze na otwartym kanale w jeden dzien?
|
Proponuje czytać ze zrozumieniem, miała być transmisja w polsat sport, nie będzie w ogóle