Wyświetl pojedynczy post
virus_nh
Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 27.07.2011, 15:34
filemon napisał(a):Wyświetl post
Nie rozumiesz pewnego faktu. Gdy już będziemy w grupie LE/LM to nam rybka, cel osiągnęliśmy. Tymczasem teraz mamy chuchać i dmuchać na najlepszą jedenastkę, bo chcemy się tam dostać i nawet najmniejszy szczegół jakim jest delikatne zmęczenie może przesądzić o braku naszego awansu.
Czy chcesz czy nie, Maaskant to wie, i wystawi nieco inny team przeciwko Widzewowi.

BTW: http://www.youtube.com/watch?v=GpmI1Qua_6s - prezes Lato też ma coś do dodania
Fakt, masz całkowitą rację wiadomo, że trzeba dmuchać i chuchać na nasze gwiazdy
Odpowiedz cytując