Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5510
Stary 27.07.2011, 15:24
Stan na 15:20
Jakichś kolejek nie ma, ktoś odchodzi i nowy przychodzi, chwila roboty. Są jeszcze bilety na C (kartę kibice tez można szybko wyrobić)
Odpowiedz cytując