Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Misha[Pl]
Member
Od: 07.2006
Offline
#
3509
27.07.2011, 15:05
To był pierwszy oficjalny mecz Diaza od czasu powrotu do Wisły. Myślę że za tydzień może być już dużo lepiej. Dajmy mu szansę.
Misha[Pl]
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Misha[Pl]
Znajdź inne posty napisane przez Misha[Pl]