Wyświetl pojedynczy post
Misha[Pl]
Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3509
Stary 27.07.2011, 15:05
To był pierwszy oficjalny mecz Diaza od czasu powrotu do Wisły. Myślę że za tydzień może być już dużo lepiej. Dajmy mu szansę.
Odpowiedz cytując