Markus napisał(a):

|
Dla odmiany katastrofalnie zagrał Diaz, zastanowiłbym się na miejscu Maaskanta, czy nie warto zastąpić go w rewanżu prawonożnym Jovanovicem.
|
W sumie ciekawa opcja. Prawonożny defensor na lewej stronie, dobrze broniący 1na1. Dlaczego by nie, ja jestem za. Szczególnie że ci nasi lewo nożni i tak niewiele nam dają w ofensywie.