Wyświetl pojedynczy post
Kris Dee
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Belfast UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3508
Stary 27.07.2011, 14:55
Markus napisał(a):Wyświetl post
Dla odmiany katastrofalnie zagrał Diaz, zastanowiłbym się na miejscu Maaskanta, czy nie warto zastąpić go w rewanżu prawonożnym Jovanovicem.
W sumie ciekawa opcja. Prawonożny defensor na lewej stronie, dobrze broniący 1na1. Dlaczego by nie, ja jestem za. Szczególnie że ci nasi lewo nożni i tak niewiele nam dają w ofensywie.
Odpowiedz cytując