Temat
:
[1 kolejka] Widzew - Wisła 30.07.2011 godz. 18:00 czyli rusza liga !!!
Wyświetl pojedynczy post
zibi2000
Member
Od: 05.2004
Offline
#
1
27.07.2011, 14:42
Quorth
napisał(a):
Gdzie w tv jest ten meczyk?
Canal+ ("główny", nie sport) od 17:45.
zibi2000
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zibi2000
Znajdź inne posty napisane przez zibi2000