Wyświetl pojedynczy post
Semper Fidelis 1985
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2010
Skąd: 40km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3506
Stary 27.07.2011, 14:38
Jest post:
Orson napisał(a):Wyświetl post
Oficjalnie stwierdzam - to forum sięgnęło dna... banda frustratów, małolatów, trollów internetowych.8 lat obecności na forum wystarczy.Moderatorzy powinni coś zrobić - zamykać tematu meczowe, dawać bany za wszystko - jak Plankton (vel 7kotów) za starych czasów.
Jet riposta:
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Po pierwsze forum miejscem swobodnej wypowiedzi i dopóki ktoś kogoś nie obraża ma prawo wyrażać swoje opinie.
Jest efekt (wybrany jeden z kilku):
Zieniu1906l napisał(a):Wyświetl post
No Iliev wypierdalaj..
Odpowiedz cytując