Jest post:
Orson napisał(a):

|
Oficjalnie stwierdzam - to forum sięgnęło dna... banda frustratów, małolatów, trollów internetowych.8 lat obecności na forum wystarczy.Moderatorzy powinni coś zrobić - zamykać tematu meczowe, dawać bany za wszystko - jak Plankton (vel 7kotów) za starych czasów.
|
Jet riposta:
KOMINEK napisał(a):

|
Po pierwsze forum miejscem swobodnej wypowiedzi i dopóki ktoś kogoś nie obraża ma prawo wyrażać swoje opinie.
|
Jest efekt (wybrany jeden z kilku):
Zieniu1906l napisał(a):
