Wyświetl pojedynczy post
riv
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 27.07.2011, 14:12
Uważam, że z Widzewem powinniśmy zagrać składem z co najmniej kilkoma zmianami w stosunku do meczu z Litexem. Po to mamy szeroką kadrę, aby dawać podstawowym zawodnikom odpocząć, żeby Wisła nie skończyła jak Amika w poprzednim sezonie.
Jak dla mnie powinien wejść Biton za Genkova - chłopak ma być bądź co bądź bramkostrzelnym napastnikiem, to niech się pokaże a Genkov odpocznie przed rewanżem
Guła za Meleksa - Melikson cały czas walczył z kryciem w poprzednim meczu co jest dość męczącym zadaniem. Lepiej, żeby na rewanż był w pełni wypoczęty.
Jovanović za Lameya - dokładnie takie same powody jak wcześniej. Lamey odpoczywa, Jovanović niech się pokaże w meczu o stawkę bo w sparingach na boku obrony nieźle sobie poczynał.
Nunez (albo Brud?) za Sobola - nasz kaptan jest w takim wieku, że należy się martwić o jego kondycję a Argentyńczyk sprawia wrażenie stworzonego do roli pomocnika box-to-box. Ewentualnie dać szanse Brudowi, żeby coś pograł z bądź co bądź jednym ze słabszych zespołów ligi a nie tylko figurował na liście graczy

Odpowiedz cytując