krzsmi11 napisał(a):

|
Kolego to ja Ci teraz zacytuje wypowiedź naszego trenera RM z dzisiejszej Gazety Krakowskiej ;"[...] W pierwszej połowie lepszy był Litex, ale też mieliśmy swoje momenty." . Po pierwszej połowie wynik był 1-1. Jak myślisz jakie elementy oceniał nasz trener mówiąc, że Litex był lepszy?
|
Kolego, nie czytałem tego wywiadu ,przytoczyłeś tylko jego wyrywek, jaki był kontekst zdania.
Pozatym nie wiem co siedzi w glowie Roberta i nie wiem co miał na myśli.
Po drugie on to stwierdził po I połowie a mecz trwa dwie

Po trzecie kto to będzie pamietał za tydzień?