wściekłe pięści węża napisał(a):

A jak dla mnie, jest jeszcze za wcześnie na wystawianie ocen. Oczywiście jestem zadowolony po jego wczorajszym występie, ale szerzej co o nim myślę będę mógł powiedzieć za jakiś miesiąc- dwa.
|
Oczywiście że tak. Ja swoja ocenę wystawiłem na podstawie 3 oficjalnych meczów, nie jest powiedziane że ocena nie może się zmienić na + lub nie daj Boże na -