cassius31krakow napisał(a):

|
A wśród nich kilku zawodników sfrustrowanych siedzeniem na trybunach lub ławce.
|
to ich zawód, praca za która dostają niemałe pieniądze.
my chcemy grać na trzech frontach jak najdłużej więc musimy mieć wielu zmienników.
Chociaż ja nie widziałem wczoraj sfrustrowanego Jovanicia mimo że siedział na ławce ponad rok, gdzie zagrał tylko w jednym calym meczu.