Wyświetl pojedynczy post
yogul
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10640
Stary 27.07.2011, 13:17
cassius31krakow napisał(a):Wyświetl post
A wśród nich kilku zawodników sfrustrowanych siedzeniem na trybunach lub ławce.
to ich zawód, praca za która dostają niemałe pieniądze.
my chcemy grać na trzech frontach jak najdłużej więc musimy mieć wielu zmienników.

Chociaż ja nie widziałem wczoraj sfrustrowanego Jovanicia mimo że siedział na ławce ponad rok, gdzie zagrał tylko w jednym calym meczu.
Odpowiedz cytując