Wyświetl pojedynczy post
Wicked
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków - Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19312
Stary 27.07.2011, 13:01
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
wielu aktywnych forumowiczów skreśliło obu kandydatów, co w efekcie przyczyniło się do wyboru Machlojskiego.... tylko pogratulować
Taaa i Majchrowskiego wybrali bo forumowicze nie głosowali.... Ludzie co wy z tymi wyborami, aktywni kibice Wisły którzy stawiają jej dobro ponad wszytko to niewielki ułamek społeczeństwa i jak widać żadna opcja polityczna kibicami się nie przejmuje, bo za mało mają tu do zyskania, a za dużo do stracenia.

Wracając do hali to winnych można szukać tylko w TS, bo to ona dostała dotacje i to ona powinna znaleźć brakujące pieniądze. A że najpierw Salwator a potem miasto zrobiło ich w bambuko to sami sobie są winni. Najpierw dotacja a potem szukanie środków własnych w myśl "jakoś to będzie". Mieli 3 lata które zmarnowali....
ULTRAS NOWA HUTA
Odpowiedz cytując