Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14626
Stary 27.07.2011, 12:59
W dodatku "przyszłość budowana od pokoleń" . Amica założona w 1992 r. ma już "pokolenia". Majster im się już znudził teraz idą przez ziemniaczane pola, tak po światowemu, po czampiona (lub lepiej Championa). Strach się bać. Jedynie kogo to powinni się wszyscy obawiać proktologa Arboledę. No i gwiazdor Amiki też powiedział jakże mądre słowa: "Na wyniki sparingów trzeba patrzeć z przymrużeniem oka. To w końcu tylko mecze doświadczalne". Tak jest ! doświadczalne. Taka ściema dla kibiców. Wszystko jest OK. Przegrywamy dla zmylenia przeciwnika.
Znowu pompują balonika. Tylko pompka taka zabawkowa nieco.
Odpowiedz cytując