|
To ciekawa opinia. Jeszcze nie dalej jak w niedziele kilka osób narzekało na Dragana i uważało, że powinien grać Diaz, a teraz nagle zwrot o 180 stopni. Na lewą wejdzie ten najlepiej dysponowany i lepiej prezentujący się na treningach. Trener po prostu dał szansę Diazowi, a ten nie do końca ją wykorzystał. Prawdą jednak jest, że w obecnej sytuacji Pajlić jest lepszy niż Diaz. Jak będzie to przekonamy się 3 sierpnia.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
|