Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6540
Stary 27.07.2011, 12:38
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
czyli wg. Waszego toku rozumowania Wisla Krakow to nie jest polski klub ?
Masz jakieś problemy z rozróżnieniem klubu od reprezentacji, Nie wiesz na czym polega różnica ?
To ułatwię odpowiedź. W klubie nie trzeba mieć polskiego obywatelstwa .

Dla niektórych to jak widać mało istotny powód. Dlatego Smuda ze swoim obwoźnym cyrkiem jeździ po świecie i obiecuje chetnym łatwe obywatelstwo (Komorowski rozdaje je jak watę cukrową na jarmarku) i grę na ME.
Piechniczek jak widać nie protestuje. Jemu nie podobają się tylko obcy zawodnicy w...Wiśle.
PZPN montuje już sobie grupę błaznów (kibiców) co można było wczoraj obejrzeć w TV. Jak skandowali : Grzegorz Lato, Grzegorz Lato.
Nie wiem jak przetrzymać to całe Euro w spokoju. Wiem jedno, że wtedy wybieram się na wczasy.
Odpowiedz cytując