Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3462
Stary 27.07.2011, 12:36
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
No co Ty piszesz, o ile pamietam to jeszczce wiekszy zajac niz wczoraj....

http://www.youtube.com/watch?v=0zk0wemoY08 2:24
Wydaje mi się, że mu się pomyliło z karnym w meczu z Litexem

http://www.youtube.com/watch?v=k2Ku62ODbz8
Ilekroć to oglądam, tym bardziej jestem przekonany o karnym.
Nie obchodzi to nikogo, czy Iliev szukał karnego, czy nie. Obrońca dał się nabrać, zrobił ruch nogą, zahaczając Ilieva - karny.

Misha[Pl] napisał(a):Wyświetl post
Jakoś nikt nie pisze o Jaliensie. Według mnie najlepszy obrońca we wczorajszym meczu. Wyszło dlaczego Maaskant tak upiera się na jego grę w pierwszej 11. Może nie ma super warunków fizycznych ani nie jest zbyt silny ale rewelacyjnie się ustawia i gra bardzo inteligentnie.
Oprócz tego, że zgubił krycie Toma, przez co straciliśmy pierwszą bramkę.
Ostatnio edytowane przez filemon : 27.07.2011 o godz. 12:42.
Odpowiedz cytując