Griszka30KR napisał(a):

Wydaje mi się, że mu się pomyliło z karnym w meczu z Litexem
http://www.youtube.com/watch?v=k2Ku62ODbz8
Ilekroć to oglądam, tym bardziej jestem przekonany o karnym.
Nie obchodzi to nikogo, czy Iliev szukał karnego, czy nie. Obrońca dał się nabrać, zrobił ruch nogą, zahaczając Ilieva - karny.
Misha[Pl] napisał(a):

|
Jakoś nikt nie pisze o Jaliensie. Według mnie najlepszy obrońca we wczorajszym meczu. Wyszło dlaczego Maaskant tak upiera się na jego grę w pierwszej 11. Może nie ma super warunków fizycznych ani nie jest zbyt silny ale rewelacyjnie się ustawia i gra bardzo inteligentnie.
|
Oprócz tego, że zgubił krycie Toma, przez co straciliśmy pierwszą bramkę.