Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4163
Stary 27.07.2011, 12:23
fanfan napisał(a):Wyświetl post
Ja uważam ,że Dragan też sobie by nie poradził w pojedynkę z tym Tomem.
A ja uważam,ze jezeli nie był pijany,chory,etc. to powinien grac.Jest bardziej zwrotny,szybszy i zgrany z ta obrona niz Junior.Dlatego odnotowuje pierwszą złą decyzję(jezeli nie było nic z powyzszych) naszego Roberta.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując