fanfan napisał(a):

|
Ja uważam ,że Dragan też sobie by nie poradził w pojedynkę z tym Tomem.
|
A ja uważam,ze jezeli nie był pijany,chory,etc. to powinien grac.Jest bardziej zwrotny,szybszy i zgrany z ta obrona niz Junior.Dlatego odnotowuje pierwszą złą decyzję(jezeli nie było nic z powyzszych) naszego Roberta.