Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 27.07.2011, 12:08
Niezle jaja Skorza mowi ze gosc ma za duze braki i z tego powodu nie chce go w druzyne, a po chwili Moshe podpisuje kontrakt.
Info w swiat poszlo konkretne

Skorza juz sie pogodzil z tym ze go wypie**** i cale szczescie.

Moze to i smieszne ale tesknie za Urbanem Koles mial duzo problemow ale o wiele lepsze wyniki. Pewnie bedzie Probierz, chociaz moze ktos go wezmie i wtedy zagraniczny trener...to by bylo cos.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując