wislakbgc napisał(a):

|
Zgadzam się z kolegą powyżej , to nie jest reprezantacja Polski , i jak jakiś kibic się do tej reprezentacji ma zamiar przyznawać , to tylko się ośmiesza . Śląsk Wrocław niedługo będzie bardziej "Polski" niż kadra narodowa .
|
Kociewiak napisał(a):

|
Cyrk w PZPN to i cyrk w reprezentacji (no właśnie w reprezentacji czego? Bo napewno nie Polski)
|
czyli wg. Waszego toku rozumowania Wisla Krakow to nie jest polski klub ?