Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6533
Stary 27.07.2011, 12:08
wislakbgc napisał(a):Wyświetl post
Zgadzam się z kolegą powyżej , to nie jest reprezantacja Polski , i jak jakiś kibic się do tej reprezentacji ma zamiar przyznawać , to tylko się ośmiesza . Śląsk Wrocław niedługo będzie bardziej "Polski" niż kadra narodowa .
Kociewiak napisał(a):Wyświetl post
Cyrk w PZPN to i cyrk w reprezentacji (no właśnie w reprezentacji czego? Bo napewno nie Polski)
czyli wg. Waszego toku rozumowania Wisla Krakow to nie jest polski klub ?
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując