Wyświetl pojedynczy post
miodzio
Senior Member
 
 
Od: 11.2010
Skąd: Lębork/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3694
Stary 27.07.2011, 11:55
W pewnym artykule znalazłem informacje:
Cytat:
Nowy pomocnik Legii jest czwartym Izraelczykiem, który w sezonie 2011/12 będzie występował w Ekstraklasie.
Kto jest tym 4 po Maorze, Bitonie i tym Moshe?
Odpowiedz cytując