Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 27.07.2011, 11:25. [1 kolejka] Widzew - Wisła 30.07.2011 godz. 18:00 czyli rusza liga !!!
No to zaczynamy nowy sezon w T-mobile ekstraklasie.
Wszyscy gorąco dyskutujemy o Litexie i pewnie ten mecz w Łodzi będzie trochę "podporządkowany" rewanżowi w środę ale w lidze nie wolno kiepsko zaczynać ...
Czy maja zagrać zmiennicy czy cementować trzon ?
Zapraszam do dyskusji.
Ostatnio edytowane przez Grantar : 27.07.2011 o godz. 13:23.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując