|
No to zaczynamy nowy sezon w T-mobile ekstraklasie.
Wszyscy gorąco dyskutujemy o Litexie i pewnie ten mecz w Łodzi będzie trochę "podporządkowany" rewanżowi w środę ale w lidze nie wolno kiepsko zaczynać ...
Czy maja zagrać zmiennicy czy cementować trzon ?
Zapraszam do dyskusji.
Ostatnio edytowane przez Grantar : 27.07.2011 o godz. 13:23.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
|