|
Senior Member
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony
Offline
|
#5502

27.07.2011, 11:08
|
sportnh napisał(a): 
Jak wyglada ilosc pozostalych biletow na rewanz z Litexem na D i E Orientuje sie ktos ewentualnie jak ktos dzis bedzie moze zapytac? Czy spokojnie jeszcze sa? Z gory dzieki!
|
proszę o odp.
|
|