Temat: Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
Damianek_ABG
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1271
Stary 27.07.2011, 11:07
Może mi ktoś doradzić jakąś szkołę która będzie miała placyk manewrowy przy ul. Rakowickiej i w miarę blisko teorie (okolice 29 Listopada)
Może dużo wymagam ale jest mi ta informacja potrzebna ;p

Z góry dzięki za wysiłek
Odpowiedz cytując