|
Już nawet kibice Realu kumają, ze czasem trzeba zagrać brzydki mecz i po prostu walczyć, żeby się cieszyć z sukcesu... No, ale wiadomo, wygraliśmy mecz w Pucharach na wyjeździe i to nie z ogórkami to się zaczeło, że taktyka zła, że ktoś złe podał, że w słupek trafili... Odpalcie sobie Fife tą swoją Barcusią i nie wracajcie!!!
|