Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3402
Stary 27.07.2011, 09:25
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy akcja LIŚĆ może być prowadzona wirtualnie, ale ewidentnie troche osób powinno wylecieć z forum drodzy modowie i admini...Na mecz jeźdźcie (idźcie), a nie (anty)doping internetowo prowadzicie!!!! Zagrali dobry mecz, walczycli i żenady nie było. Nie byli Barcusią? No nie byli, bo to Wisła Kraków. Klub z Polski.
Niektórym już naprawdę bije pod kopułkami ...
Tak ... ! bany za to że ktoś śmie napisać że wygraliśmy szczęśliwie ..... albo za to że śmie napisać ze Diaza objeżdżano ..

Forum tylko dla chwalących grę ! ... mogą być ślepi.

Ta dyskusja nie ma sensu ... wiec spróbuje zmienić temat:

Jakie mają znaczenie dla Wisły dzisiejsze mecze tzn za kim trzymać kciuki ?
HJK Helsinki - Dinamo Zagreb
FC København - Shamrock Rovers FC
Odense - Panathinaikos
Maccabi Haifa - Maribor
Standard de Liège - FC Zürich
Rosenborg - FC Viktoria Plzeň
Benfica - Trabzonspor
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując