Pan Jotka napisał(a):

Nie wiem czy akcja LIŚĆ może być prowadzona wirtualnie, ale ewidentnie troche osób powinno wylecieć z forum drodzy modowie i admini...Na mecz jeźdźcie (idźcie), a nie (anty)doping internetowo prowadzicie!!!! Zagrali dobry mecz, walczycli i żenady nie było. Nie byli Barcusią ? No nie byli, bo to Wisła Kraków. Klub z Polski.
|
Niektórym już naprawdę bije pod kopułkami ...
Tak ... ! bany za to że ktoś śmie napisać że wygraliśmy szczęśliwie ..... albo za to że śmie napisać ze Diaza objeżdżano ..
Forum tylko dla chwalących grę ! ... mogą być ślepi.
Ta dyskusja nie ma sensu ... wiec spróbuje zmienić temat:
Jakie mają znaczenie dla Wisły dzisiejsze mecze tzn za kim trzymać kciuki ?
HJK Helsinki - Dinamo Zagreb
FC København - Shamrock Rovers FC
Odense - Panathinaikos
Maccabi Haifa - Maribor
Standard de Liège - FC Zürich
Rosenborg - FC Viktoria Plzeň
Benfica - Trabzonspor