Temat
:
Jak dojechać na Reymonta?
Wyświetl pojedynczy post
Zlatan93
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
26
27.07.2011, 08:59
tarantulaw2
napisał(a):
Z głównego.
Z Dworca Głównego udajesz się na przystanek tramwajowy linii 15, który znajduje się na przeciwko Hotelu Europejskiego i jedziesz do przystanku "Reymana"
Zlatan93
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zlatan93
Znajdź inne posty napisane przez Zlatan93