Wyświetl pojedynczy post
Luu...
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: co? kto? ja!?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3391
Stary 27.07.2011, 08:35
westersyl napisał(a):Wyświetl post

Kolejny dobry mecz Lameya.
jeszcze przed oczami mam posty ekspertów z tego forum, którzy 5 minut po transferze już wiedzieli że koleś nie będzie się nadawał nawet do podawania piłek, a co dopiero do grania w piłkę. To tak ogólnie do szacownego grona ekspertów piłkarskich.

mecz ? lepszy niż ten wyjazdowy z Skonto, biorąc pod uwagę że w miedzy czasie rusza liga, w rewanżu powinno być również lepiej.
Styl gry, szczęście... ? słowa mojego znajomego "pierwsze mecze pucharowe są zawsze chujowe", trzeba je prostu wygrać i iść dalej.
"A ja myślałem, że to śmieci,
Że to gówno z nieba leci..."
Odpowiedz cytując