westersyl napisał(a):

Kolejny dobry mecz Lameya.
|
jeszcze przed oczami mam posty ekspertów z tego forum, którzy 5 minut po transferze już wiedzieli że koleś nie będzie się nadawał nawet do podawania piłek, a co dopiero do grania w piłkę. To tak ogólnie do szacownego grona ekspertów piłkarskich.
mecz ? lepszy niż ten wyjazdowy z Skonto, biorąc pod uwagę że w miedzy czasie rusza liga, w rewanżu powinno być również lepiej.
Styl gry, szczęście... ? słowa mojego znajomego "pierwsze mecze pucharowe są zawsze chujowe", trzeba je prostu wygrać i iść dalej.