Wyświetl pojedynczy post
fond
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3386
Stary 27.07.2011, 08:18
Czy ten Tom, czy jak mu tam grał w sparingu, który z nimi graliśmy ? Chyba nie, bo raczej byśmy go zapamiętali W takim razie jest szansa, że na Reymonta znając jego możliwości jakoś go zneutralizujemy
Odpowiedz cytując