Temat
:
Jak dojechać na Reymonta?
Wyświetl pojedynczy post
Wislak2221
Member
Od: 04.2009
Offline
#
23
27.07.2011, 08:08
Witam mam pytanie z jakiego dworca w Krakowie najszybciej mozna sie dostac na R22
ŚLĄSK WISŁA LECHIA
Wislak2221
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wislak2221
Znajdź inne posty napisane przez Wislak2221