Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3382
Stary 27.07.2011, 08:04
Panowie zrozumcie, ze na forum sa takie "trolle", bo inaczej sie tego nie da nazwac, ktore uaktywniaja sie tylko po to by napisac jak jest veznadziejnie itd.

Nie ma sensu kopac sie z koniem, az dziw ze niektore marne prowokacje zostaja bez reakchi adminow...

Kolejna rzecz, pytam sie po co utworzony zostal czat skoro nadal czesc osob zasmieca ten temat podczas meczu? A slowa "wypierdalaj" kierowane do naszych pilkarzy powinny byc traktowane banowaniem (lub inaczej wy.......eniem) tych zanizajacyh pewien poziom forum osob.

p.s. z komorki, sry za brak polskich liter
Odpowiedz cytując