Wyświetl pojedynczy post
CMSNero
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3376
Stary 27.07.2011, 07:38
im szybciej ludzie zdadza sobie sprawe ze Barcelona nie jestesmy i byc nie bedziemy tym lepiej dla wszystkich .

Przypomnijcie sobie jakie zawody rozgrywalismy w przeszlosci z tuzami europejskimi , trafialismy w slupki , poprzeczki , cisnelismy presingiem , ale w koncowym rozrachunku udalo nam sie przejsc w sumie ze 3 razy poważniejsze firmy... w dwumeczu jak sie nie ma Messiego,Xaviego czy Iniesty to gra sie madrze i defensywnie a szczesie w konsekwencji sprzyja lepszym .

Wczorajszy mecz , piekny , dramatyczny - wygrana na boisku Mistrza ktory przegral tylko raz w calym sezonie , brawo Wiselka , brawo Maskant , bravo Valcx .

Kolejny kroczek do ...pilkarskiego raju zrobiony - pozostalo juz tylko postawic kropke nad i oraz trzymac kciuki za szczesliwe losowanie czwartej rundy , a z drugiej strony to chyba nie bedzie mialo wiekszego znaczenia bo jak widac faworyci sa bez formy a wszyscy potencjalni rywale prezentja podobny poziom.



Ciastek1 napisał(a):Wyświetl post
Nie dziwie się ,że Przegląd Sportowy od kilku lat prezentuje dno .Co ta dziennikarka wygaduje w Orange to skandal .Ja nie rozumiem jak sportowy dziennikarz wiedząc ,że będzie się wypowiadał na temat Wisły i pucharów nie jest w stanie należycie się przygotować .Chociażby twierdzenie , że w 4 rundzie Wisła może wylosować Celtic Glasgow .

buhahahha mialem juz posta napisanego co za tepa ci...a w orange sport ale sie wstrzymalem bo juz raz bana zalapalem ^^ -
Ostatnio edytowane przez CMSNero : 27.07.2011 o godz. 07:42.
Odpowiedz cytując