flamengista napisał(a):

Jeszcze jedna uwaga: Kirmowi dobrze zrobiło posadzenie na ławie i rywalizacja o miejsce w składzie z Iliewem i Małeckim. Dziś zagrał świetny mecz. Przypomniał się stary, dobry Kirm z początków gry w Wiśle. Oby tak dalej.
|
Ty chyba zartujesz z tym kirmem. przeciez on zepsol kazda pilke jaka mial. nieudane dryblingi zonglerki podania. to bylo zenujace. gosc wszedl na zmeczonego rywala a zabierali mu pilke jak dziecku.