Wyświetl pojedynczy post
kubanczyk
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3369
Stary 27.07.2011, 07:22
flamengista napisał(a):Wyświetl post

Jeszcze jedna uwaga: Kirmowi dobrze zrobiło posadzenie na ławie i rywalizacja o miejsce w składzie z Iliewem i Małeckim. Dziś zagrał świetny mecz. Przypomniał się stary, dobry Kirm z początków gry w Wiśle. Oby tak dalej.
Ty chyba zartujesz z tym kirmem. przeciez on zepsol kazda pilke jaka mial. nieudane dryblingi zonglerki podania. to bylo zenujace. gosc wszedl na zmeczonego rywala a zabierali mu pilke jak dziecku.
Odpowiedz cytując