Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
filip123
Member
Od: 07.2010
Offline
#
5490
27.07.2011, 07:22
PvD
napisał(a):
1)zabierz kartę kibica jeśli posiada
luib jeśli nie posiada
2) imię nazwisko i pesel
3)jeśli ulgowy konieczna legitymacja
Ja karte kibica mam , 2 osoba nie ma , bilet normalny .
filip123
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do filip123
Znajdź inne posty napisane przez filip123