Semper Fidelis 1985 napisał(a):

|
Człowiek szczęśliwy wczoraj, pokonaliśmy mistrza Bułgarii na ich terenie, wystarczy postawić kropkę nad "i" w Krakowie i mamy co najmniej fazę grupową LE w tym sezonie na R22. wchodzi na forum Wisły... i czuje się jakbyśmy przejebali wczoraj 3-0 i stracili szansę na puchary... Za dużo tu skrytopejsów, obrażanie zawodników Wisły, ja .......e... Jak kilku użytkowników tego forum nie dostanie konkretnych banów to proszę o dożywotni ban dla siebie
|
Nikt nie zaprzecza że uzyskaliśmy świetny wynik ... ale myślę że większość uważa że Litex na pewno nie był gorszy od Wisły i że wygraliśmy szczęśliwie. Pisanie o tym oczywistym fakcie nie jest dowodem że ktoś jest "skrytopejsem" ( okreśłenie głupie raczej) ale że jest obiektywny.