Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Paty3ak
Member
 
Od: 11.2010
Skąd: Kościelniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5486
Stary 27.07.2011, 01:23
Nikt o zdrowych zmysłach o legitkę czepiać się nie powinien ale przy roczniku 96 kazali pokazać... na wszelki wypadek raczej zabierz ze sobą. Dużo miejsca nie zajmuje a może utrudnić życie.
Odpowiedz cytując