Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Paty3ak
Member
Od: 11.2010
Skąd: Kościelniki
Offline
#
5486
27.07.2011, 01:23
Nikt o zdrowych zmysłach o legitkę czepiać się nie powinien ale przy roczniku 96 kazali pokazać... na wszelki wypadek raczej zabierz ze sobą. Dużo miejsca nie zajmuje a może utrudnić życie.
Paty3ak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Paty3ak
Znajdź inne posty napisane przez Paty3ak